| Pohon | Automatický |
| Materiál pouzdra | Ocel |
| Materiál sklíčka | Safírové - antireflexní |
| Hmotnost | 93 g |
| Vodotěsnost | 50 m |
od 582 Kč měsíčně • Spočítat splátky Porovnat Dotaz
Zobrazit další produkty značky
Pohon
Automatický
Materiál pouzdra
Ocel
Materiál sklíčka
Safírové - antireflexní
Hmotnost
93 g
Vodotěsnost
50 m
PRIM Speedline: Limitovaná edice s vůní benzínu
Adrenalin, vášeň a vteřiny, které ubíhají rychleji než obvykle. Zvuk vytočených motorů se nese nad okruhem v Mostě, kde se v rámci tradičního Porsche Day odehrála velkolepá premiéra nového modelu hodinek PRIM Speedline. Tato limitovaná edice byla vytvořena jako pocta legendárním vozům a atmosféře největšího setkání jejich majitelů. Je to souboj s časem zhmotněný do precizního doplňku pro ty, kteří nezaváhají.
Sportovní charakter modelu PRIM Speedline definuje energický číselník se siluetou vozu, kterou navrhl designér Lukáš Tláskal. Černý podklad oživují detaily ve třech barevných variantách – bílé, červené nebo zelené. Stříbrné ručky s luminiscenční vrstvou zajišťují skvělou čitelnost i za šera, zatímco perforovaný řemen podtrhuje motoristický styl a nabízí maximální komfort při každodenním nošení.
Srdcem těchto hodinek je spolehlivý automatický strojek Miyota 8215. Jeho chod můžete obdivovat skrze prosklené víko, na jehož rotoru je vygravírováno unikátní číslo konkrétního kusu. Pouzdro o průměru 42mm z odolné ušlechtilé oceli doplňuje safírové sklo s antireflexní úpravou, které eliminuje odlesky a chrání číselník před poškrábáním.
PRIM Speedline LE W91P.13276.C nejsou jen hodinky, je to připomínka velkých okamžiků z mosteckého autodromu. Limitovaná edice je striktně omezena – od každé barevné varianty existuje pouhých 10 kusů. Tato vzácnost z nich dělá unikátní kousek pro sběratele i milovníky motorsportu, kteří chtějí mít své „závodní srdce“ neustále na zápěstí.
Nejste si jisti velikostí?
Vytisknout vzory velikostí
(U tisku nastavte Měřítko: Výchozí)
| Značka | PRIM |
| Určení | Pánské |
| Použití | Sportovní, Společenské, Univerzální |
| Původ | České |
| Záruka | 5 roků |
| Vodotěsnost | 50 m |
| Hmotnost | 93 g |
| Pohon | Automatický |
| Strojek | Miyota 8215 |
| Přesnost chodu v sekundách | -20/+40 / den |
Rezerva chodu ![]() |
42 hodin |
| Rozměr pouzdra | 42 mm |
| Výška pouzdra | 13 mm |
| Tvar pouzdra | Kulaté |
| Materiál pouzdra | Ušlechtilá ocel |
| Barva pouzdra | Stříbrné |
| Materiál sklíčka | Safírové - antireflexní |
| Číselník | Analogový |
| Barva číselníku | Černá |
Průhledné zadní víko ![]() |
Ano |
| Materiál pásku | Kůže |
Spona ![]() |
Trnová |
| Šířka pásku | 22 mm |
| Barva náramku | Hnědá |
Rychlostěžejky ![]() |
ne |
| Datum | Ne |
| Funkce | Průhledné dýnko, Bez datumovky |
Korunka šroubovací ![]() |
Ne |
Luminiscence ![]() |
Ručičky |
Za správnost údajů ručíme. Našli jste chybu? Napište nám a získejte 200 Kč na nákup hodinek.
Garant: Kateřina Žváček
František Žváček
+420252252308
Po-Čt 9-19
So 9-16
info@helveti.cz
Produkt je zařazený do kategorií
Pánské automatické hodinky Pánské ocelové hodinky Pánské společenské hodinky Automatic Automatic Pánské sportovní hodinky Pánské stříbrné hodinky Pánské černé hodinky Pánské limitované edice hodinek Pánské české hodinky Pánské hodinky nad 10000 Kč Pánské hodinky novinky Pánské mechanické hodinky Pánské hnědé hodinky Pánské univerzální hodinky Pánské hodinky s koženým řemínkem Pánské hodinky se safírovým sklíčkem PRIM Pánské hodinky Prim
Myšlenka na výrobu československých náramkových hodinek se poprvé objevila bezprostředně po skončení 2. světové války. Nový závod byl vybudován pod vedením Adolfa Martínka, který se spolu s prvními 15 kolegy pustil do úkolu, který ve své době zvládalo jen 8 zemí světa. První sériově vyráběné náramkové hodinky pod značkou PRIM si zájemci zakoupili v roce 1958. Autorem tzv. stojacího loga PRIM, které se na náramkové hodinky používá od 70. let dodnes, je konstruktér Josef Žid. V roce 1969 se závod na výrobu hodinek v Novém Městě nad Metují zcela osamostatnil od mateřské Chronotechny a získal jméno, které nese dodnes – ELTON.
Recenze modelů a další zajímavosti o značce najdete také na blogu.
Po útlumu v 90. letech se podařilo zájem o domácí výrobky postupně oživit v rámci malosériové výroby manufakturního typu. V roce 2008 začala výroba nových mechanických strojků a ELTON hodinářská se zařadila po bok významných hodinářských manufaktur, které si zakládají na ruční práci, preciznosti a individuálním přístupu k zákazníkovi.
Informace o výrobci: ELTON hodinářská, a.s., Náchodská 2105, 549 01 Nové Město nad Metují, Česká republika / info@prim.cz
Máte otázku? Zanechte nám komentář
Přidat dotaz
1 → Zkontrolujeme, vyčistíme a nastavíme
Ověříme funkčnost, nastavíme čas, datum a hodiny pečlivě vyčistíme.
2 → Pečlivě zabalíme do bublinek
Aby se hodinky neměly šanci poškodit. Používáme speciální vakuové polštářky.
3 → Pojistíme proti poškození u dopravce
Pro jistotu hodinky pojistíme proti rozbití, není se tak čeho bát.
Ke každým hodinkám od nás dostanete dárek dle vlastního výběru. Dárky jsou odstupňované podle hodnoty objednávky.
Od 0 Kč = Čistící hadřík, který využijete na sklíčka hodinek, ale také na brýle.Od 2 500 Kč = Zkracovač tahů, náramek hodinek si upravíte přesně na ruku.
Od 3 500 Kč = Plátěná taška Helveti.
Od 4 000 Kč = Cestovní pouzdro Donut.
Od 10 000 Kč = Kuličkové pero Parker.
Od 15 000 Kč = nůž Mikov.
Od 25 000 Kč = Nůž Victorinox Waiter s 9 funkcemi.
Od 35 000 Kč = Kožené cestovní pouzdro (na 2 hodinky).
Od 40 000 Kč = Rolovací kožené cestovní pouzdro, ochrání až 3 hodinky.
Od 50 000 Kč = Kožené cestovní pouzdro (na 3 hodinky).
Od 70 000 Kč = MultiTool Leatherman REV 832130.
Od 100 000 Kč = Dřevěný box na hodinky Helveti.
Od 150 000 Kč = Natahovač Helveti černý.
A k tomu navíc 5letá záruka (podmínky prodloužené záruky zde) a doprava zdarma (od 3 000,-).
Pozn.: Dárky slouží pro internetové objednávky. Na prodejně je nenabízíme.
Dárky si můžete prohlédnout zde: