Prodej produktu byl ukončen → To nevadí, zkuste další podobné produkty v nabídce Helveti.
Pohon
Bateriový Quartz
Materiál pouzdra
Ocel
Materiál sklíčka
Minerální
Hmotnost
Vodotěsnost
100 m
Pánské náramkové hodinky PULSAR garantované značkou SEIKO. Hodinky jsou určené pro běžné užívání, ale i pro sportovní účely. Model disponuje strojkem quartz. Hodinky mají celoocelové pouzdro kombinované s koženým řemínkem. Analogový ciferník jemně žluté barvy chrání minerální sklíčko. Z funkcí hodinky nabízejí datumovku a stopky. Vodotěsnost tohoto modelu je 100M (určeno pro vodní sporty).
Nejste si jisti velikostí?
Vytisknout vzory velikostí
(U tisku nastavte Měřítko: Výchozí)
| Určení | Pánské |
| Použití | Sportovní |
| Původ | Japonské |
| Záruka | 5 roků |
| Vodotěsnost | 100 m |
| Pohon | Bateriový Quartz |
| Rozměr pouzdra | 44 mm |
| Výška pouzdra | 12 mm |
| Tvar pouzdra | Kulaté |
| Materiál pouzdra | Ušlechtilá ocel |
| Materiál sklíčka | Minerální |
| Číselník | Analogový |
| Barva číselníku | Šampaň |
Víko na závit ![]() |
Ano |
| Materiál pásku | Kůže |
| Barva náramku | Hnědá |
| Datum | Ano |
Otočná luneta ![]() |
Ne |
Stopky ![]() |
Ano |
| Funkce | Datum, Stopky |
| Baterie | Ano |
Luminiscence ![]() |
Ano - Lumibrite |
Za správnost údajů ručíme. Našli jste chybu? Napište nám a získejte 200 Kč na nákup hodinek.
Garant: Kateřina Žváček
Jiří Štencek
+420 252 252 306
Út-Čt 9-19
info@helveti.cz
Produkt je zařazený do kategorií
Máte otázku? Zanechte nám komentář
Přidat dotaz