Prodej produktu byl ukončen → To nevadí, zkuste další podobné produkty v nabídce Helveti.
Stylový roller značky Parker z modelové řady IM, která si zakládá na unikátním a osobitém designu.
Roller má broušené mosazné tělo i nasazovací víčko s lakovanou povrchovou úpravou. V kombinaci s doplňky pokovenými chromem s leštěnou povrchovou úpravou působí roller moderně a nadčasově. Roller je díky svému designu a kvalitnímu zpracování skvělým partnerem pro plnění pracovních i studijních povinností zejména pro mladou generaci.
Dodáváno s černou náplní a v elegantní dárkové krabičce.
Gravírování: Na některá pera je možné laserem vygravírovat jméno, monogram či logo. V případě zájmu o gravírování se na nás neváhejte obrátit buď telefonicky nebo emailem.
| Záruka | 2 roky |
| Typ pera | Roller |
| Barva pera | Černá, Hnědá, Šedá |
| Barva náplně | Černá |
| Materiál pera | Mosaz, Chrom |
| Možnost gravírování | Ano |
| Hmotnost | 0.118 |
| Šířka | 5.2 cm |
| Výška | 3.7 cm |
| Délka | 17.7 cm |
Za správnost údajů ručíme. Našli jste chybu? Napište nám a získejte 200 Kč na nákup hodinek.
Garant: Kateřina Žváček
František Žváček
+420252252308
Út-Čt 9-19
info@helveti.cz
Produkt je zařazený do kategorií
Máte otázku? Zanechte nám komentář
Přidat dotaz