| Pohon | Automatický |
| Materiál pouzdra | Ocel |
| Materiál sklíčka | Hardlex |
| Hmotnost | 103 g |
| Vodotěsnost | 100 m |
od 246 Kč měsíčně • Spočítat splátky Porovnat Dotaz
Zobrazit další produkty značky
Pohon
Automatický
Materiál pouzdra
Ocel
Materiál sklíčka
Hardlex
Hmotnost
103 g
Vodotěsnost
100 m
Hodinky Seiko 5 Sports SRPH69K1 jsou novinkou roku 2021 patřící do legendární modelové řady Seiko 5. Majitele zaujmou speciální designy inspirované hrdiny populární mangy a anime One Piece...
Seiko 5 Sports hrdě představuje kolekci věnovanou japonskému komiksu ONE PIECE. Kolekce obsahuje pět modelů inspirovaných "street style" a ústředními postavami japonského komiksu - Luffy, Zoro, Sanji, Law a Sabo.
Sanjiho velkým snem je najít bájné moře All Blue, kde se dají najít ryby všech moří. Je členem posádky Monkey D. Luffiho, pirát a zároveň kuchař Slamákových pirátů. Je velmi dobrý v boji nablízko, v němž používá pouze své nohy, protože jako kuchař nemůže dopustit, aby si ruce poranil.
Model Seiko SRPH69K1 je kompletně stvořený podle vybraného hrdiny - ve vzoru číselníku vidíme Sanjiho stopy jako odkaz na jeho silné kopy a ukrývá také motto, které říká „Ruce kuchaře jsou jeho život“. Luneta má zvýrazněnou číslovku 3, prozrazuje, že Sanji je třetím synem rodiny Vinsmoke. Korunka nese symbol odkazující na Sanjiho zakroucené obočí. Dýnko zdobí znak Pirate Cooks a Sanjiho slova "I'm going to find the ALL BLUE!"
Tmavý číselník, s vyobrazením dne a data na pozici třetí hodiny, chrání tvrzené minerální sklíčko Hardlex. Ocelové pouzdro hodinek s šedou PVD úpravou povrchu, doplňuje silikonový řemínek. Hodinky pohání mechanický strojek 4R36 s automatickým nátahem a rezervou chodu kolem 41 hodin. Samozřejmostí je funkce zastavení vteřinové ručky při nařizování času a možnost nátahu korunkou. Strojek je možné pozorovat průhledným, speciálně značeným dýnkem. Předností hodinek je skvělá přehlednost daná použitím výrazných indexů a ruček. Vodotěsnost tohoto modelu je 100 m, s hodinkami tak můžete bez problémů plavat. Díky průměru pouzdra 42,5 mm jsou řazeny mezi středně velké hodinky, vhodné pro většinu pánských zápěstí.
Hodinky budou dovávány ve speciálním balení odpovídajícím dané postavě. Součástí bude kód pro možnost stažení ilustrace speciálně vytvořené pro tuto příležitost. Limitovaná edice je omezena 5000 ks pro celý svět.
Nejste si jisti velikostí?
Vytisknout vzory velikostí
(U tisku nastavte Měřítko: Výchozí)
| Značka | Seiko |
| Určení | Pánské |
| Použití | Sportovní |
| Původ | Japonské |
| Záruka | 5 roků |
| Vodotěsnost | 100 m |
| Hmotnost | 103 g |
| Pohon | Automatický |
| Strojek | 4R36 |
| Přesnost chodu v sekundách | Maximální odchylka +45 až -35 s / den |
Rezerva chodu ![]() |
41 hodin |
| Rozměr pouzdra | 42,5 mm |
| Výška pouzdra | 13,5 mm |
| Tvar pouzdra | Kulaté |
| Materiál pouzdra | Ušlechtilá ocel s PVD úpravou |
| Barva pouzdra | Černé |
| Materiál sklíčka | Hardlex |
| Číselník | Analogový |
| Barva číselníku | Šedá, zelená |
Průhledné zadní víko ![]() |
Ano |
Víko na závit ![]() |
Ano |
| Materiál pásku | Silikon |
Spona ![]() |
Trnová |
| Šířka pásku | 22 mm |
| Barva náramku | Šedá |
| Datum | Ano |
Otočná luneta ![]() |
Ano |
Ukazatel dne v týdnu ![]() |
Ano |
| Funkce | Datum, Den v týdnu |
Korunka šroubovací ![]() |
Ne |
Luminiscence ![]() |
Ručičky a indexy, Lumibrite |
Za správnost údajů ručíme. Našli jste chybu? Napište nám a získejte 200 Kč na nákup hodinek.
Garant: Kateřina Žváček
Darina Vokrojová
+420252252308
Út-Čt 9-19
info@helveti.cz
Produkt je zařazený do kategorií
Pánské automatické hodinky Pánské ocelové hodinky Seiko 5 Seiko 5 Seiko 5 Sports 2019 Seiko 5 Sports 2019 Pánské hodinky s datem Pánské hodinky v akci Pánské japonské hodinky Pánské sportovní hodinky Pánské stříbrné hodinky Pánské černé hodinky Pánské hodinky do 10000 Kč Pánské limitované edice hodinek One Piece Black Friday Pánské mechanické hodinky Black Friday Výprodej hodinek Pánské hodinky Seiko Pánské hodinky s minerálním sklíčkem Pánské zelené hodinky Seiko
Historie značky Seiko sahá svou až do roku 1881. Tyto japonské hodinky doslova změnily svými patenty svět hodinařiny a vděčíme jim za neuvěřitelný pokrok. Quartzové hodinky Seiko Astron způsobily revoluci a staly se standardem pro ostatní značky. Společnost Seiko osazuje své hodinky strojky vlastní výroby a vyrábí si také své baterie. Firma je také sponzorem mistrovství světa, olympiád a jiných akcí díky čemuž má velkou oblibu mezi sportovci.
Recenze modelů a další zajímavosti o značce najdete také na blogu.
Seiko už dlouhá léta patří mezi absolutní světové špičky v hodinářském průmyslu. Se svým mottem "inovace a elegance" tak přináší pokrokovou technologii v dokonalém provedení. Mezi pyšné majitele Seiko hodinek patří například Novak Djokovic a Darya Klishina, nosil je také herec Sean Connery.
Helveti.cz je autorizovaným prodejcem a specialistou značky Seiko.
Informace o výrobci: Seiko Group Corporation, 26-1, Ginza 1-Chome, Chuo-ku, Tokyo, Japonsko / +81-3-3564-2111
Máte otázku? Zanechte nám komentář
Přidat dotaz
1 → Zkontrolujeme, vyčistíme a nastavíme
Ověříme funkčnost, nastavíme čas, datum a hodiny pečlivě vyčistíme.
2 → Pečlivě zabalíme do bublinek
Aby se hodinky neměly šanci poškodit. Používáme speciální vakuové polštářky.
3 → Pojistíme proti poškození u dopravce
Pro jistotu hodinky pojistíme proti rozbití, není se tak čeho bát.
Ke každým hodinkám od nás dostanete dárek dle vlastního výběru. Dárky jsou odstupňované podle hodnoty objednávky.
Od 0 Kč = Čistící hadřík, který využijete na sklíčka hodinek, ale také na brýle.Od 2 500 Kč = Zkracovač tahů, náramek hodinek si upravíte přesně na ruku.
Od 3 500 Kč = Plátěná taška Helveti.
Od 4 000 Kč = Cestovní pouzdro Donut.
Od 10 000 Kč = Kuličkové pero Parker.
Od 15 000 Kč = nůž Mikov.
Od 25 000 Kč = Nůž Victorinox Waiter s 9 funkcemi.
Od 35 000 Kč = Kožené cestovní pouzdro (na 2 hodinky).
Od 40 000 Kč = Rolovací kožené cestovní pouzdro, ochrání až 3 hodinky.
Od 50 000 Kč = Kožené cestovní pouzdro (na 3 hodinky).
Od 70 000 Kč = MultiTool Leatherman REV 832130.
Od 100 000 Kč = Dřevěný box na hodinky Helveti.
Od 150 000 Kč = Natahovač Helveti černý.
A k tomu navíc 5letá záruka (podmínky prodloužené záruky zde) a doprava zdarma (od 3 000,-).
Pozn.: Dárky slouží pro internetové objednávky. Na prodejně je nenabízíme.
Dárky si můžete prohlédnout zde: