Prodej produktu byl ukončen → To nevadí, zkuste další podobné produkty v nabídce Helveti.
Pohon
Bateriový Quartz
Materiál pouzdra
Plast
Materiál sklíčka
Plast
Hmotnost
36 g
Vodotěsnost
30 m
Suunto 3 Fitness - čistě jemné a přitom odolné hodinky pro všechny, kdo si cení aktivní životní styl a zároveň se nechtějí zbyteně zaobírat podrobnými metrikami a pokročilými tréninkovými metodami. Hodinky Vám samy vytvoří tréninkový plán na míru Vašim potřebám. Plán je adaptivní - průběžně se upravuje podle aktuální kondice a hodinky Vás v reálném čase provedou tréninkem.
Nechybí další funkce měření denní aktivity jako je 24/7 sledování kroků, aktivity, kalorií, spánku, monitorování zátěže a odpočinku, stejně jako mnoho sportovních režimů a dlouhá výdrž baterie.
Nastavte si správný poměr zátěže a odpočinku se Suunto 3 FItness!
Nejste si jisti velikostí?
Vytisknout vzory velikostí
(U tisku nastavte Měřítko: Výchozí)
| Určení | Dámské |
| Použití | Sportovní |
| Záruka | 5 roků |
| Vodotěsnost | 30 m |
| Hmotnost | 36 g |
| Pohon | Bateriový Quartz |
| Rozměr pouzdra | 43 mm |
| Výška pouzdra | 14,3 mm |
| Tvar pouzdra | Kulaté |
| Materiál pouzdra | Polyamid vyztužený skelným vláknem |
| Materiál sklíčka | Plast |
| Číselník | Digitální |
| Barva číselníku | Zlatá |
| Materiál pásku | Silikon |
| Šířka pásku | 20 mm |
| Barva náramku | Bílá |
Budík ![]() |
Ano |
| Datum | Ano |
Duální čas ![]() |
Ano |
| Podsvícení | Ano |
Stopky ![]() |
Ano |
Ukazatel dne v týdnu ![]() |
Ano |
Ukazatel rezervy chodu ![]() |
Ano |
| Funkce | Datum, Den v týdnu, Stopky, Budík, Podsvícení, Bluetooth |
Akumulátor ![]() |
Ano |
| Další funkce | Notifikace z mobilního telefonu, automatický tréninkový plán, sledování aktivity během dne - krokoměr, měření tepu, kalorií, měření kvality spánku a další |
Za správnost údajů ručíme. Našli jste chybu? Napište nám a získejte 200 Kč na nákup hodinek.
Garant: Kateřina Žváček
Jan Kobilka
+420608790330
Út-Čt 9-19
info@helveti.cz
Produkt je zařazený do kategorií
Máte otázku? Zanechte nám komentář
Přidat dotaz