Prodej produktu byl ukončen → To nevadí, zkuste další podobné produkty v nabídce Helveti.
Pohon
Bateriový Quartz
Materiál pouzdra
Plast
Materiál sklíčka
Minerální
Hmotnost
72 g
Vodotěsnost
50 m
Suunto Ambit 3 v provedení Run, tedy v provedení zaměřeném na běžce - s minerálním sklíčkem a lunetou z polyamidu, je nedocenitelný tréninkový nástroj pro všechny běžce, kteří tak mohou sledovat svůj trénink a rostoucí výkonnost. Díky GPS dokáží změřit všechny pro trénink důležité údaje jako jsou vzdálenost, tempo, rychlost, kadence, výkon a další, které lze poté analyzovat, sdílet a zpracovávat prostřednictvím Movescount App. Předností Suunto Ambit 3 Run je skvělá výdrž baterie - až 100 hodin záznamu. Ani ultra běhy tedy nebudou problém! GPS záznam je navíc díky skvělé přesnosti používán jako měřítko pro ostatní GPS zařízení. Užívejte si tréninkové plány, testy zotavení nebo navigaci na závodech i mimo ně se Suunto Ambit 3 Run.
Hlavní funkce:
Součástí balení jsou hodinky, USB kabel, rychlý návod a karta záruky.
Celým označením jde o Suunto Ambit 3 Run Black SS021256000
Nejste si jisti velikostí?
Vytisknout vzory velikostí
(U tisku nastavte Měřítko: Výchozí)
| Určení | Pánské, Dámské, Unisex |
| Použití | Sportovní, Outdoorové, Chytré |
| Záruka | 5 roků |
| Vodotěsnost | 50 m |
| Hmotnost | 72 g |
| Pohon | Bateriový Quartz |
| Rozměr pouzdra | 50 mm |
| Výška pouzdra | 15,5 mm |
| Tvar pouzdra | Kulaté |
| Materiál pouzdra | Polyamid |
| Materiál sklíčka | Minerální |
| Číselník | Digitální |
| Barva číselníku | Šedá |
| Materiál pásku | Elastomer |
| Barva náramku | Černá |
Budík ![]() |
Ano |
| Datum | Ano |
Duální čas ![]() |
Ano |
Kompas ![]() |
Ano |
| Podsvícení | Ano |
| Řízené GPS / Rádiem | GPS |
Stopky ![]() |
Ano |
Ukazatel dne v týdnu ![]() |
Ano |
Ukazatel rezervy chodu ![]() |
Ano |
| Funkce | Datum, Den v týdnu, Stopky, Kompas, Budík, Podsvícení, Řízené GPS, Bluetooth, Výškoměr |
Akumulátor ![]() |
Ano |
| Další funkce | GPS navigace a tracking, notifikace z chytrého telefonu, krokoměr, tréninkové funkce - vzdálenost, rychlost, tempo, spálené kalorie a další |
Za správnost údajů ručíme. Našli jste chybu? Napište nám a získejte 200 Kč na nákup hodinek.
Garant: Kateřina Žváček
Jan Kobilka
+420608790330
Út-Čt 9-19
info@helveti.cz
Produkt je zařazený do kategorií
Máte otázku? Zanechte nám komentář
Přidat dotaz