Prodej produktu byl ukončen → To nevadí, zkuste další podobné produkty v nabídce Helveti.
Pohon
Bateriový Quartz
Materiál pouzdra
Plast
Materiál sklíčka
Minerální
Hmotnost
80 g
Vodotěsnost
50 m
Suunto Ambit 3 v provedení Sport, tedy v odlehčeném provedení s minerálním sklíčkem a lunetou z oceli a polyamidu, je nedocenitelný tréninkový nástroj pro všechny univerzální sportovce. Díky GPS dokáží změřit všechny pro trénink důležité údaje jako jsou vzdálenost, tempo, rychlost, kadence, výkon a další, které lze poté analyzovat, sdílet a zpracovávat prostřednictvím Movescount App. Předností Suunto Ambit 3 Sport je skvělá výdrž baterie - až 100 hodin záznamu. Ten je navíc díky skvělé přesnosti používán jako měřítko pro ostatní GPS zařízení. Dopřejte si bezkonkurenční výkonnost Suunto Ambit 3 Sport ve chvílích, kdy posouváte vlastní limity.
Hlavní funkce:
Součástí balení jsou hodinky, měřič srdeční frekvence Suunto Smart Sensor, USB kabel, rychlý návod a karta záruky.
Celým označením jde o Suunto Ambit 3 Sport Black HR SS020678000
Nejste si jisti velikostí?
Vytisknout vzory velikostí
(U tisku nastavte Měřítko: Výchozí)
| Určení | Pánské, Dámské, Unisex |
| Použití | Sportovní, Outdoorové, Chytré |
| Záruka | 5 roků |
| Vodotěsnost | 50 m |
| Hmotnost | 80 g |
| Pohon | Bateriový Quartz |
| Rozměr pouzdra | 50 mm |
| Výška pouzdra | 15,5 mm |
| Tvar pouzdra | Kulaté |
| Materiál pouzdra | Polyamid |
| Materiál sklíčka | Minerální |
| Číselník | Digitální |
| Barva číselníku | Šedá |
| Materiál pásku | Elastomer |
| Barva náramku | Černá |
Budík ![]() |
Ano |
| Datum | Ano |
Duální čas ![]() |
Ano |
Kompas ![]() |
Ano |
| Podsvícení | Ano |
| Řízené GPS / Rádiem | GPS |
Stopky ![]() |
Ano |
Ukazatel dne v týdnu ![]() |
Ano |
Ukazatel rezervy chodu ![]() |
Ano |
| Funkce | Datum, Den v týdnu, Stopky, Kompas, Budík, Podsvícení, Řízené GPS, Bluetooth, Výškoměr |
Akumulátor ![]() |
Ano |
| Další funkce | GPS navigace a tracking, notifikace z chytrého telefonu, krokoměr, tréninkové funkce - vzdálenost, rychlost, tempo, spálené kalorie a další |
Za správnost údajů ručíme. Našli jste chybu? Napište nám a získejte 200 Kč na nákup hodinek.
Garant: Kateřina Žváček
Jan Kobilka
+420608790330
Út-Čt 9-19
info@helveti.cz
Produkt je zařazený do kategorií
Máte otázku? Zanechte nám komentář
Přidat dotaz