Prodej produktu byl ukončen → To nevadí, zkuste další podobné produkty v nabídce Helveti.
Pohon
Bateriový Quartz
Materiál pouzdra
Plast
Materiál sklíčka
Minerální
Hmotnost
74 g
Vodotěsnost
100 m
Suunto Ambit 3 v provedení Vertical, tedy s minerálním sklíčkem a ocelovou lunetou, jsou určené k tomu, aby Vás dovedly na vrchol. Jde o nejmladší hodinky z rodiny Ambit. Jako jediné nemají samostatný výstupek s GPS anténou a ta je zabudována přímo do těla hodinek. Nově mají vibrační upozornění a k určení pozice využívají i systém GLONASS. Model Vertical je určen těm sportovcům, pro něž je vertikální pohyb přiozenou nutností a kteří využijí barometrický výškoměr, sledování nastoupaných metrů včetně souhrnů za den, týden, měsíc nebo rok, dále GPS tracking a navigaci, propojení s mobilním telefonem a samozřejmě tréninkové funkce, které jsou společné s modelem Sport. Ambit 3 Vertical se může pyšnit výbornou výdrží baterie, která zvládne až 100 hodin GPS záznamu. Ten je navíc díky skvělé přesnosti používán jako měřítko pro ostatní GPS zařízení.
Hlavní funkce:
Součástí balení jsou hodinky, USB kabel, rychlý návod a karta záruky.
Celým označením jde o Suunto Ambit 3 Vertical Black SS021965000
Nejste si jisti velikostí?
Vytisknout vzory velikostí
(U tisku nastavte Měřítko: Výchozí)
| Určení | Pánské, Dámské, Unisex |
| Použití | Sportovní, Outdoorové, Chytré |
| Záruka | 5 roků |
| Vodotěsnost | 100 m |
| Hmotnost | 74 g |
| Pohon | Bateriový Quartz |
| Rozměr pouzdra | 50 mm |
| Výška pouzdra | 15 mm |
| Tvar pouzdra | Kulaté |
| Materiál pouzdra | Polyamid |
| Materiál sklíčka | Minerální |
| Číselník | Digitální |
| Barva číselníku | Šedá |
| Materiál pásku | Silikon |
| Barva náramku | Černá |
Budík ![]() |
Ano |
| Datum | Ano |
Duální čas ![]() |
Ano |
Kompas ![]() |
Ano |
| Podsvícení | Ano |
| Řízené GPS / Rádiem | GPS |
Stopky ![]() |
Ano |
Ukazatel dne v týdnu ![]() |
Ano |
Ukazatel rezervy chodu ![]() |
Ano |
| Funkce | Datum, Den v týdnu, Stopky, Kompas, Budík, Podsvícení, Řízené GPS, Bluetooth, Teploměr, Výškoměr, Barometr |
Akumulátor ![]() |
Ano |
| Další funkce | GPS navigace a tracking, notifikace z chytrého telefonu, krokoměr, tréninkové funkce, součty nastoupaných metrů, navigace včetně výškového profilu trasy |
Za správnost údajů ručíme. Našli jste chybu? Napište nám a získejte 200 Kč na nákup hodinek.
Garant: Kateřina Žváček
Jan Kobilka
+420608790330
Út-Čt 9-19
info@helveti.cz
Produkt je zařazený do kategorií
Máte otázku? Zanechte nám komentář
Přidat dotaz