Prodej produktu byl ukončen → To nevadí, zkuste další podobné produkty v nabídce Helveti.
Pohon
Bateriový Quartz
Materiál pouzdra
Ocel
Materiál sklíčka
Safírové
Hmotnost
120 g
Vodotěsnost
30 m
Suunto Core Brushed Steel jsou ryze outdoorové hodinky v prémiovém provedení. Hodinky mají ocelové pouzdro, safírové sklíčko a silikonový řemínek. Vodotěsnost je testována podle potápěčského standardu a dosahuje reálných 30 m. Pro outdoor jsou hodinky vybaveny barometrem, výškoměrem a kompasem. Dále hodinky zobrazují odhadované časy východu a západu slunce, vývoj atmosferického tlaku, mají teploměr, hloubkoměr, stopky a další funkce, které Vám pomohou zdolat např. Vámi vytoužený zasněžený vrchol kopce. Obrovskou výhodou hodinek Suunto Core je pak uživatelsky vyměnitelná baterie.
Vlastnosti:
Celým označením jde o Suunto Core Brushed Steel SS020339000
Nejste si jisti velikostí?
Vytisknout vzory velikostí
(U tisku nastavte Měřítko: Výchozí)
| Určení | Pánské, Dámské, Unisex |
| Použití | Sportovní, Outdoorové |
| Záruka | 5 roků |
| Vodotěsnost | 30 m |
| Hmotnost | 120 g |
| Pohon | Bateriový Quartz |
| Rozměr pouzdra | ∅ 49,1 mm |
| Výška pouzdra | 13,4 mm |
| Tvar pouzdra | Kulaté |
| Materiál pouzdra | Nerezová ocel |
| Materiál sklíčka | Safírové |
| Číselník | Digitální |
| Barva číselníku | Černá |
Víko na závit ![]() |
Ano |
| Materiál pásku | Silikon |
| Barva náramku | Černá |
Budík ![]() |
Ano |
| Datum | Ano |
Duální čas ![]() |
Ano |
Kompas ![]() |
Ano |
Otočná luneta ![]() |
Ne |
| Podsvícení | Ano |
Stopky ![]() |
Ano |
Ukazatel dne v týdnu ![]() |
Ano |
| Funkce | Datum, Den v týdnu, Stopky, Kompas, Budík, Podsvícení, Teploměr, Výškoměr, Barometr |
| Baterie | Ano |
| Další funkce | Upozornění na blížící se bouři, východ/západ slunce, záznam vývoje nadmořské výšky a atmosferického tlaku, hloubkoměr, uživatelsky vyměnitelná baterie |
Za správnost údajů ručíme. Našli jste chybu? Napište nám a získejte 200 Kč na nákup hodinek.
Garant: Kateřina Žváček
Jan Kobilka
+420608790330
Út-Čt 9-19
info@helveti.cz
Produkt je zařazený do kategorií
Máte otázku? Zanechte nám komentář
Přidat dotaz