Prodej produktu byl ukončen → To nevadí, zkuste další podobné produkty v nabídce Helveti.
Pohon
Bateriový Quartz
Materiál pouzdra
Keramika
Materiál sklíčka
Safírové
Hmotnost
120 g
Vodotěsnost
30 m
Suunto Essential jsou ve Finsku ručně vyráběné prémiové hodinky s genem 7R. Snoubí v sobě touhu objevovat, čistý finský design a prémiové materiály: tělo je vyrobené z nerezové oceli, luneta je keramická a sklíčko safírové. Hodinky jsou samozřejmě vybaveny na dobrodružství, mají výškoměr, barometr, kompas, hloubkoměr nebo východ a západ Slunce. Vodotěsnost je do 30m, ovšem testovaná podle potápěčské normy a není tedy problém s hodinkami například plavat nebo šnorchlovat. Každé hodinky jsou opatřeny certifikátem kvality, kde watchmaker podpisem potvrzuje výstupní kontrolu kvality. Součástí balení je také látkové cestovní pouzdro, bloček a tužka. Suunto Essential jsou skutečně esencí značky Suunto. Nabízí sofistikovaný design, který navíc vydrží i v nejtěžších podmínkách.
Vlastnosti:
Součástí balení jsou hodinky, látkové cestovní pouzdro, tužka, hadřík, poznámkový blok, certifikát kvality a uživatelská příručka.
Celým označením jde o Suunto Essential Ceramic All Black TX SS022438000
Nejste si jisti velikostí?
Vytisknout vzory velikostí
(U tisku nastavte Měřítko: Výchozí)
| Určení | Pánské, Dámské, Unisex |
| Použití | Sportovní, Outdoorové |
| Záruka | 5 roků |
| Vodotěsnost | 30 m |
| Hmotnost | 120 g |
| Pohon | Bateriový Quartz |
| Rozměr pouzdra | ∅ 49,1 mm |
| Výška pouzdra | 13,4 mm |
| Tvar pouzdra | Kulaté |
| Materiál pouzdra | Ocel a keramika |
| Materiál sklíčka | Safírové |
| Číselník | Digitální |
| Barva číselníku | Černá |
Víko na závit ![]() |
Ano |
| Materiál pásku | Textil |
| Barva náramku | Černá |
Budík ![]() |
Ano |
| Datum | Ano |
Duální čas ![]() |
Ano |
Kompas ![]() |
Ano |
| Podsvícení | Ano |
Stopky ![]() |
Ano |
Ukazatel dne v týdnu ![]() |
Ano |
| Funkce | Datum, Den v týdnu, Stopky, Kompas, Budík, Podsvícení, Teploměr, Výškoměr, Barometr |
| Baterie | Ano |
Za správnost údajů ručíme. Našli jste chybu? Napište nám a získejte 200 Kč na nákup hodinek.
Garant: Kateřina Žváček
Jan Kobilka
+420608790330
Út-Čt 9-19
info@helveti.cz
Produkt je zařazený do kategorií
Máte otázku? Zanechte nám komentář
Přidat dotaz