Prodej produktu byl ukončen → To nevadí, zkuste další podobné produkty v nabídce Helveti.
Pohon
Bateriový Quartz
Materiál pouzdra
Titan
Materiál sklíčka
Safírové
Hmotnost
71 g
Vodotěsnost
100 m
Skutečně prémiové hodinky současného cestovatele. Suunto Kailash jsou ručně vyrobeny ve Finsku z nejlepších materiálů, aby s Vámi vydržely všechny cesty, kam je vezmete. Luneta je z vesmírného titanu a sklíčko ze safíru. Díky pouzdru z kompozitu ze skelných vláken jsou navíc hodinky velmi lehké. Připravte se na barometr, výškoměr, kompas, čas řízený GPS, svítilnu, Find Back (naviguje vás zpět odkud jste vyšli) a navigaci k bodům zájmu, upozornění na blížící se bouři, čas východu a západu slunce a další. Speciální aplikace 7R pak funguje jako elektronický cestovatelský deník. Vybaveny genem 7R (který dle vědců může za touhu cestovat) Vám budou nepostradatelným pomocníkem při Vašich dobrodružstvích.
Hlavní funkce:
Součástí balení jsou hodinky, USB kabel, kovové pouzdro na hodinky, rychlý návod a karta záruky.
Celým označením jde o Suunto Kailash Carbon SS021238000
Nejste si jisti velikostí?
Vytisknout vzory velikostí
(U tisku nastavte Měřítko: Výchozí)
| Určení | Pánské, Dámské, Unisex |
| Použití | Sportovní, Outdoorové, Chytré |
| Záruka | 5 roků |
| Vodotěsnost | 100 m |
| Hmotnost | 71 g |
| Pohon | Bateriový Quartz |
| Rozměr pouzdra | ∅ 50,4 mm |
| Výška pouzdra | 14,7 mm |
| Tvar pouzdra | Kulaté |
| Materiál pouzdra | Kompozit ze skelných vláken |
| Materiál sklíčka | Safírové |
| Číselník | Digitální |
| Barva číselníku | Černá |
| Materiál pásku | Silikon |
| Barva náramku | Černá |
Budík ![]() |
Ano |
| Datum | Ano |
Duální čas ![]() |
Ano |
Kompas ![]() |
Ano |
| Podsvícení | Ano |
| Řízené GPS / Rádiem | GPS |
Stopky ![]() |
Ano |
Ukazatel dne v týdnu ![]() |
Ano |
| Funkce | Datum, Den v týdnu, Stopky, Kompas, Budík, Podsvícení, Řízené GPS, Bluetooth, Výškoměr, Barometr |
Akumulátor ![]() |
Ano |
| Další funkce | GPS navigace - Find Back, notifikace z chytrého telefonu, krokoměr, východ a západ slunce, upozornění na blížící se bouři, svítilna, vibrační upozornění |
Za správnost údajů ručíme. Našli jste chybu? Napište nám a získejte 200 Kč na nákup hodinek.
Garant: Kateřina Žváček
Jan Kobilka
+420608790330
Út-Čt 9-19
info@helveti.cz
Produkt je zařazený do kategorií
Máte otázku? Zanechte nám komentář
Přidat dotaz