Prodej produktu byl ukončen → To nevadí, zkuste další podobné produkty v nabídce Helveti.
Pohon
Bateriový Quartz
Materiál pouzdra
Ocel
Materiál sklíčka
Minerální
Hmotnost
Vodotěsnost
50 m
Hodinky Swiss Military by Chrono SM34004.04 se vyznačují velkým datem a přehledným ciferníkem. Jednoduchost, přehlednost a nestárnoucí design - hesla vystihující tento model.
Hodinky Swiss Military by Chrono SM34004.04 pohání bateriový strojek. Model je vybaven funkcí ukazatele data tzv. Big Date na 3. pozici. Ocelové pouzdro hodinek je vhodně doplněno o kvalitní ocelový náramek. Ciferník je chráněn minerálním sklíčkem a nese na sobě potisk indexů a hodinových číslic, které jsou opatřeny vrstvou luminiscence, zajišťující lepší čitelnost i při zhoršených světelných podmínkách. Voděodolnost je 50m, hodinky tak snesou kontakt s vodou při mytí rukou a dešti.
Na hodinky poskytujeme záruku 5 let!
Nejste si jisti velikostí?
Vytisknout vzory velikostí
(U tisku nastavte Měřítko: Výchozí)
| Značka | Swiss Military by Chrono |
| Určení | Pánské |
| Použití | Společenské |
| Původ | Švýcarské |
| Záruka | 5 roků |
| Vodotěsnost | 50 m |
| Pohon | Bateriový Quartz |
| Strojek | Ronda 519 |
| Přesnost chodu v sekundách | ±20 s / měsíc |
| Rozměr pouzdra | 39 mm |
| Výška pouzdra | 10 mm |
| Tvar pouzdra | Kulaté |
| Materiál pouzdra | Ušlechtilá ocel |
| Materiál sklíčka | Minerální |
| Číselník | Analogový |
| Barva číselníku | Tmavě zelená |
Víko na závit ![]() |
Ano |
| Materiál pásku | Ušlechtilá ocel |
| Barva náramku | Stříbrná |
| Datum | Ano |
Otočná luneta ![]() |
Ne |
| Funkce | Datum |
| Baterie | Ano |
Luminiscence ![]() |
Ručičky a indexy SuperLuminova |
Za správnost údajů ručíme. Našli jste chybu? Napište nám a získejte 200 Kč na nákup hodinek.
Garant: Kateřina Žváček
Jiří Štencek
+420 252 252 306
Út-Čt 9-19
info@helveti.cz
Produkt je zařazený do kategorií
Hodinky Swiss Military by Chrono patří k vhodné vstupní úrovni mezi švýcarské hodinky (podobně jako Swiss Military Hanowa nebo Wenger). Za dostupnou cenu dostanete švýcarskou kvalitu v často sportovním designu.
Swiss Military hodinky se pyšní označením Swiss made, mají již více než 40letou tradici a mezinárodní 5letou záruku.
Helveti.cz je autorizovaným prodejcem a specialistou značky Swiss Military by Chrono.
Máte otázku? Zanechte nám komentář
Přidat dotaz
Ke každým hodinkám od nás dostanete dárek dle vlastního výběru. Dárky jsou odstupňované podle hodnoty objednávky.
Od 0 Kč = Čistící hadřík, který využijete na sklíčka hodinek, ale také na brýle.Od 2 500 Kč = Zkracovač tahů, náramek hodinek si upravíte přesně na ruku.
Od 3 500 Kč = Plátěná taška Helveti.
Od 4 000 Kč = Cestovní pouzdro Donut.
Od 10 000 Kč = Kuličkové pero Parker.
Od 15 000 Kč = nůž Mikov.
Od 25 000 Kč = Nůž Victorinox Waiter s 9 funkcemi.
Od 35 000 Kč = Kožené cestovní pouzdro (na 2 hodinky).
Od 40 000 Kč = Rolovací kožené cestovní pouzdro, ochrání až 3 hodinky.
Od 50 000 Kč = Kožené cestovní pouzdro (na 3 hodinky).
Od 70 000 Kč = MultiTool Leatherman REV 832130.
Od 100 000 Kč = Dřevěný box na hodinky Helveti.
Od 150 000 Kč = Natahovač Helveti černý.
A k tomu navíc 5letá záruka (podmínky prodloužené záruky zde) a doprava zdarma (od 3 000,-).
Pozn.: Dárky slouží pro internetové objednávky. Na prodejně je nenabízíme.
Dárky si můžete prohlédnout zde: