Prodej produktu byl ukončen → To nevadí, zkuste další podobné produkty v nabídce Helveti.
Technické pero Rapidograph značky Rotring je vhodné pro použití na pauzovací a průsvitný rýsovací papír.
Pero využívá unikátní kapilární zásobník inkoustu, který je již dodáván včetně závitu, takže při výměně bombičky jej není nutné čistit. Nechybí ani systém pro vyrovnání tlaku.
| Záruka | 2 roky |
| Typ pera | Plnicí pero |
| Barva pera | Černá, Červená |
| Typ plnění | Bombička |
| Hmotnost | 0.02 |
| Šířka | 14 cm |
| Výška | 2 cm |
| Délka | 3.8 cm |
Za správnost údajů ručíme. Našli jste chybu? Napište nám a získejte 200 Kč na nákup hodinek.
Garant: Kateřina Žváček
František Žváček
+420252252308
Po-Čt 9-19
Pá-So 9-16
info@helveti.cz
Produkt je zařazený do kategorií
Máte otázku? Zanechte nám komentář
Přidat dotaz