Prodej produktu byl ukončen → To nevadí, zkuste další podobné produkty v nabídce Helveti.
Pohon
Bateriový Quartz
Materiál pouzdra
Ocel
Materiál sklíčka
Minerální
Hmotnost
Vodotěsnost
50 m
Hodinky z řady Triwa Klinga jsou inspirovány designem z poloviny minulého století. Aby splňovaly současné požadavky, jsou následně doplněny moderními prvky z dílny TRIWA.Hodinky si tak sice zachovávají klasický tvar, ale můžeme si na nich všimnout moderních skandinávských detailů, jako jsou ostré hrany, jednoduchý a přehledný číselník nebo korunka ve tvaru kuželu.
Hodinky Triwa Gleam Klinga TW-KLST104-CL010312 mají nízké, pohodlné pouzdro z kvalitní nerez oceli. Designově čistý ciferník doplňuje ukazatel data a dne v týdnu. Ucelený dojem z hodinek jako celku podtrhuje krásný kožený pásek z proslulé śvédské koželužny v Tärnsjö. Univerzální velikost 38mm z nich poté dělá skvělý doplněk jak pro dámy, tak pro pány. O přesný a spolehlivý chod hodinek se pak stará japonský strojek Miyota a voděodolnost hodine je 5 ATM.
Součástí balení všech hodinek Triwa je i vystěžejkovač, pomocí kterého je možné přehodit pásek nebo náramek i v domácím prostředí. Jednoduše tak můžete měnit a přizpůsobovat vzhled Vašich hodinek a tvořit tak originální kombinace!
Prohlédněte si představení značky a návody k hodinkám Triwa.
Nejste si jisti velikostí?
Vytisknout vzory velikostí
(U tisku nastavte Měřítko: Výchozí)
| Určení | Pánské, Dámské, Unisex |
| Použití | Společenské |
| Záruka | 5 roků |
| Vodotěsnost | 50 m |
| Pohon | Bateriový Quartz |
| Strojek | Miyota GL00 |
| Rozměr pouzdra | 38 mm |
| Tvar pouzdra | Kulaté |
| Materiál pouzdra | Ušlechtilá ocel |
| Materiál sklíčka | Minerální |
| Číselník | Analogový |
| Barva číselníku | Stříbrná |
| Materiál pásku | Kůže |
| Šířka pásku | 20 mm |
| Barva náramku | Hnědá |
| Datum | Ano |
Ukazatel dne v týdnu ![]() |
Ano |
| Funkce | Datum, Den v týdnu |
| Baterie | Ano |
Luminiscence ![]() |
Ručičky |
Za správnost údajů ručíme. Našli jste chybu? Napište nám a získejte 200 Kč na nákup hodinek.
Garant: Kateřina Žváček
Jiří Štencek
+420 252 252 306
Út-Čt 9-19
info@helveti.cz
Produkt je zařazený do kategorií
Máte otázku? Zanechte nám komentář
Přidat dotaz