Prodej produktu byl ukončen → To nevadí, zkuste další podobné produkty v nabídce Helveti.
Pohon
Automatický
Materiál pouzdra
Ocel
Materiál sklíčka
Safírové
Hmotnost
178 g
Vodotěsnost
200 m
Limitovaná edice 500ks s názvem Zeppelin 7266-2 Spiderman Alain Robert je věnována slavnému lezci po mrakodrapech. Pánský model Zeppelin 7266-2 se pyšní přehledným číselníkem s vkusně zpracovanými ručkami, které přidávájí hodinkám na jejich nadčasovém vzhledu a eleganci. Tento kousek vybočuje z řady jinak převážně pilotních hodinek Zeppelin svými potápkovými parametry.
Pouzdro hodinek Zeppelin 7266-2 je vyrobeno z ušlechtilé oceli, stejně jako jejich náramek. Uvnitř pouzdra tiká japonský mechanický strojek Miyota 9015 s automatickým nátahem. Jeho práci na frekvenci 28800 polokmitů za hodinu lze pozorovat díky průhlednému dýnku. Tento strojek disponuje funkcí hacking (zastavení sekundové ručky při nařízení) a možností manuálního nátahu korunkou. Velice praktickou funkcí je ukazatel data na tradiční pozici 3. hodiny. K měření času poslouží jednosměrně otočná potápěčská luneta, která je opatřena černou PVD vrstvou.
Přehledný číselník, který si i přes potápkové paramtery tohoto modelu zachovává spíše pilotní ráz, chrání safírové sklíčko, které je maximálně odolné vůči poškrábání. Čitelnost za zhoršených světelných podmínek je zajištěna díky luminiscenci SuperLuminova na ručkách a číslicích. Voděodolnost tohoto povedeného kousku je 200m, hodinky tedy zvládnou téměř jakýkoli kontakt s vodou, včetně potápění. Voděodolnost je podpořena šroubovací korunkou.
Hodinky Zeppelin 7266-2 Spiderman jsou dodávány v krabičce s náhradním silikonovým řemínkem a vystěžejkovačem pro snadnou výměnu. K hodinkám tak máte jako ocelový náramek, tak náhradní silikonový.
Nejste si jisti velikostí?
Vytisknout vzory velikostí
(U tisku nastavte Měřítko: Výchozí)
| Určení | Pánské |
| Použití | Potápěčské, Letecké, Sportovní |
| Původ | Německé |
| Záruka | 5 roků |
| Vodotěsnost | 200 m |
| Hmotnost | 178 g |
| Pohon | Automatický |
| Strojek | Miyota 9015 |
| Přesnost chodu v sekundách | ±20 s / den |
Rezerva chodu ![]() |
42 hodin |
| Rozměr pouzdra | 42 mm |
| Výška pouzdra | 13 mm |
| Tvar pouzdra | Kulaté |
| Materiál pouzdra | Ušlechtilá ocel s PVD úpravou |
| Materiál sklíčka | Safírové |
| Číselník | Analogový |
| Barva číselníku | Černá |
Průhledné zadní víko ![]() |
Ano |
Víko na závit ![]() |
Ano |
| Materiál pásku | Ušlechtilá ocel |
| Šířka pásku | 22 mm |
| Barva náramku | Stříbrná |
Rychlostěžejky ![]() |
ne |
| Datum | Ano |
Otočná luneta ![]() |
Ano |
| Funkce | Datum |
| Baterie | Ne |
Luminiscence ![]() |
Ručičky a body |
Za správnost údajů ručíme. Našli jste chybu? Napište nám a získejte 200 Kč na nákup hodinek.
Garant: Kateřina Žváček
Michaela Hofmanová
+420252252308
Po-Čt 9-19
Pá-So 9-16
info@helveti.cz
Produkt je zařazený do kategorií
“”
Máte otázku? Zanechte nám komentář
Přidat dotaz