Prodej produktu byl ukončen → To nevadí, zkuste další podobné produkty v nabídce Helveti.
Pohon
Automatický
Materiál pouzdra
Ocel
Materiál sklíčka
Minerál K1
Hmotnost
68 g
Vodotěsnost
50 m
Pánské hodinky Zeppelin Flatline 7362-1 jsou atypické nejen pohledem do srdce hodinek skrz ciferník, ale také mimostřednou vteřinovou ručičkou.
Hodinky Zeppelin 7362-1 jsou poháněny automatickým strojkem Miyota 82S5 s 21 kameny a rezervou chodu až 40 hodin. Jeho chod lze pozorovat nejen tradičně skrz průhledné dýnko, ale také průhledem na ciferníku. Mimostředná vteřinová ručička poté přidává na moderním vzhledu hodinek. Sklíčko je vyrobeno z tvrzeného minerální skla. S vodotěsností do 50 metrů se nemusíte bát ani běžného kontaktu s vodou jako je například sprchování, mytí rukou apod.
Nejste si jisti velikostí?
Vytisknout vzory velikostí
(U tisku nastavte Měřítko: Výchozí)
| Určení | Pánské |
| Použití | Společenské |
| Původ | Německé |
| Záruka | 5 roků |
| Vodotěsnost | 50 m |
| Hmotnost | 68 g |
| Pohon | Automatický |
| Strojek | Myiota 82S5 |
| Přesnost chodu v sekundách | ±20 s / den |
Rezerva chodu ![]() |
40 hodin |
| Rozměr pouzdra | 40 mm |
| Výška pouzdra | 12 mm |
| Tvar pouzdra | Kulaté |
| Materiál pouzdra | Ušlechtilá ocel s PVD úpravou |
| Materiál sklíčka | Minerál K1 |
| Číselník | Analogový |
| Barva číselníku | Béžová |
Průhledné zadní víko ![]() |
Ano |
| Materiál pásku | Kůže |
| Barva náramku | Hnědá |
Rychlostěžejky ![]() |
ne |
| Baterie | Ne |
Luminiscence ![]() |
Ne |
| Další funkce | Mimostředná vteřinová ručička, Průhled skrz ciferník, 21 kamenů, 21.600 kmitů/hodina |
Za správnost údajů ručíme. Našli jste chybu? Napište nám a získejte 200 Kč na nákup hodinek.
Garant: Kateřina Žváček
Michaela Hofmanová
+420252252308
Út-Čt 9-19
info@helveti.cz
Produkt je zařazený do kategorií
Máte otázku? Zanechte nám komentář
Přidat dotaz