Prodej produktu byl ukončen → To nevadí, zkuste další podobné produkty v nabídce Helveti.
Pohon
Automatický
Materiál pouzdra
Ocel
Materiál sklíčka
Minerál K1
Hmotnost
69 g
Vodotěsnost
50 m
Pánské mechanické hodinky Zeppelin 7666-5 disponují automatickým pohonem strojku. Hnědý pásek výborně ladí s béžovým ciferníkem, na kterém může své majitele zaujmout průhled na setrvačku, podobně je na tom i průhledné dýnko. Kromě každodenního nošení lze model použít i jako vhodný doplněk společenského oděvu.
Hodinky Zeppelin 7666-5 patří do modelové řady LZ127 Graf Zeppelin. Pouzdro hodinek je vyrobeno z ušlechtilé oceli, řemínek je kožený. Ciferník chrání minerální sklíčko K1. Díky průměru pouzdra 40 mm jsou skvělou volbou i na drobnější pánské zápěstí. Vodotěsnost činí 50m.
Nejste si jisti velikostí?
Vytisknout vzory velikostí
(U tisku nastavte Měřítko: Výchozí)
| Značka | Zeppelin |
| Určení | Pánské |
| Použití | Letecké, Společenské |
| Původ | Německé |
| Záruka | 5 roků |
| Vodotěsnost | 50 m |
| Hmotnost | 69 g |
| Pohon | Automatický |
| Strojek | Miyota 82S5 |
| Přesnost chodu v sekundách | -20/+40 s /den |
Rezerva chodu ![]() |
40 hodin |
| Rozměr pouzdra | 40 mm |
| Výška pouzdra | 12 mm |
| Tvar pouzdra | Kulaté |
| Materiál pouzdra | Ušlechtilá ocel |
| Materiál sklíčka | Minerál K1 |
| Číselník | Analogový |
| Barva číselníku | Béžová |
Průhledné zadní víko ![]() |
Ano |
Víko na závit ![]() |
Ano |
| Materiál pásku | Kůže |
| Šířka pásku | 20 mm |
| Barva náramku | Hnědá |
Rychlostěžejky ![]() |
ne |
| Datum | Ne |
| Funkce | Bez datumovky |
| Baterie | Ne |
Luminiscence ![]() |
Ne |
| Další funkce | Mimostředná vteřinová ručička, 21 kamenů, 21.600 kmitů/hodina |
Za správnost údajů ručíme. Našli jste chybu? Napište nám a získejte 200 Kč na nákup hodinek.
Garant: Kateřina Žváček
Michaela Hofmanová
+420252252308
Út-Čt 9-19
info@helveti.cz
Produkt je zařazený do kategorií
Hodinky Zeppelin – značka nesoucí logo, jehož zrod sahá do počátku 20. století, odkazující na dobu rozvoje na poli letecké techniky, na dobu, kdy bylo na obloze možné spatřit velké plovoucí koráby - vzducholodě Zeppelin, které jsou i v dnešní době fascinující.
Hodinky Zeppelin se snaží připomenout dobu těchto velikánů oblohy, vyznačující se technickou vytříbeností a precizním zpracováním a jejich prvního stavitele, hraběte Ferdinanda von Zeppelin. Pro hodinky Zeppelin je typický nadčasový vzhled, elegance a dlouhá životnost. Kolekce značky Zeppelin je úzce zaměřená a nemusí se líbit všem. V nabídce jsou hodinky quartzové i mechanické. Hodinky Zeppelin spojují německou kvalitu zpracování s dokonalým materiálem a jedinečným designem. Ne náhodou jde o nejprodávanější letecké hodinky do 600 €.
Helveti.cz je autorizovaným prodejcem a specialistou značky Zeppelin.
Dobrý den,
děkujeme za dotaz. Jelikož se jedná o mechanické hodinky, tak je tato tolerance uvedena správně. Dlužno dodat, že v drtivé většině případů mají mechanické strojky odchylku menší, než je tato uváděná maximální, ale pořád se jedná řádově o sekundy za den. Tato odchylka je dána principem mechanických hodinek a je u mechanických hodinek zcela běžná. O sekundách za měsíc se bavíme u hodinek quartzových (tedy poháněných elektřinou, nejčastěji baterií, s křemíkovým oscilátorem - klasické bateriové hodinky), které jsou z principu (díky mnohonásobně vyšší frekvenci oscilátoru) výrazně přesnější.
V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat na mailu info@helveti.cz
S pozdravem Hodinky Helveti.
Máte otázku? Zanechte nám komentář
Přidat dotaz
Ke každým hodinkám od nás dostanete dárek dle vlastního výběru. Dárky jsou odstupňované podle hodnoty objednávky.
Od 0 Kč = Čistící hadřík, který využijete na sklíčka hodinek, ale také na brýle.Od 2 500 Kč = Zkracovač tahů, náramek hodinek si upravíte přesně na ruku.
Od 3 500 Kč = Plátěná taška Helveti.
Od 4 000 Kč = Cestovní pouzdro Donut.
Od 10 000 Kč = Kuličkové pero Parker.
Od 15 000 Kč = nůž Mikov.
Od 25 000 Kč = Nůž Victorinox Waiter s 9 funkcemi.
Od 35 000 Kč = Kožené cestovní pouzdro (na 2 hodinky).
Od 40 000 Kč = Rolovací kožené cestovní pouzdro, ochrání až 3 hodinky.
Od 50 000 Kč = Kožené cestovní pouzdro (na 3 hodinky).
Od 70 000 Kč = MultiTool Leatherman REV 832130.
Od 100 000 Kč = Dřevěný box na hodinky Helveti.
Od 150 000 Kč = Natahovač Helveti černý.
A k tomu navíc 5letá záruka (podmínky prodloužené záruky zde) a doprava zdarma (od 3 000,-).
Pozn.: Dárky slouží pro internetové objednávky. Na prodejně je nenabízíme.
Dárky si můžete prohlédnout zde:
Jaroslav Mühlhandl 07. 02. 2023
“Opravdu matí tyto hodinky (ne) přesnost - 20, resp. +40 s za den?!!! To snad ne. Nemělo to být za měsíc?
S pozdravem.“