Prodej produktu byl ukončen → To nevadí, zkuste další podobné produkty v nabídce Helveti.
Pohon
Bateriový Quartz
Materiál pouzdra
Ocel
Materiál sklíčka
Minerální
Hmotnost
78 g
Vodotěsnost
50 m
Hodinky Zeppelin 8670M-3 s chronografem, patřící do modelové řady 100 Years Zeppelin Ed. 1, kombinují elegantní vzhled ciferníku s originálním zpracováním. Jsou využitelné vedle každodenního nošení také jako vhodný doplněk do společnosti.
Model je poháněn japonským bateriovým strojkem Miyota 6S11, který nabízí kromě stopek také ukazatel data na pozici 3 a mimostřednou sekundovou ručku na pozici 6. Telemetr, jenž je k vidění po okraji ciferníku, slouží pro měření vzdálenosti, které funguje na základě rychlosti zvuku. Na okraji číselníku najdeme také tachymetrickou stupnici, ručky se světlými prvky v kombinaci s modrým ciferníkem pak zajišťují skvělou čitelnost, tolik typickou pro letecké hodinky.
Pouzdro hodinek je vyrobeno z ušlechtilé oceli a výborně ladí s dodávaným ocelovým náramkem. Ciferník chrání minerální sklíčko. Díky průměru pouzdra 42 mm jsou skvělou volbou pro většinu pánských zápěstí. Vodotěsnost činí 50m - vhodné na mytí rukou, sprchování a koupání, ale také povrchové plavání.
Recenze, testy:
Nejste si jisti velikostí?
Vytisknout vzory velikostí
(U tisku nastavte Měřítko: Výchozí)
| Určení | Pánské |
| Použití | Letecké, Společenské |
| Původ | Německé |
| Záruka | 5 roků |
| Vodotěsnost | 50 m |
| Hmotnost | 78 g |
| Pohon | Bateriový Quartz |
| Strojek | Miyota Cal. 6S11 |
| Přesnost chodu v sekundách | ±15 s / měsíc |
Přesnost měření stopek ![]() |
1/1 sek. |
| Rozměr pouzdra | 42 mm |
| Výška pouzdra | 12 mm |
| Tvar pouzdra | Kulaté |
| Materiál pouzdra | Ušlechtilá ocel |
| Materiál sklíčka | Minerální |
| Číselník | Analogový |
| Barva číselníku | Modrá |
| Materiál pásku | Ušlechtilá ocel |
| Šířka pásku | 22 mm |
| Barva náramku | Stříbrná |
| Datum | Ano |
Stopky ![]() |
Ano |
Tachymetr ![]() |
Ano |
| Funkce | Datum, Stopky, Tachymetr |
| Baterie | Ano |
| Další funkce | Telemetr |
Za správnost údajů ručíme. Našli jste chybu? Napište nám a získejte 200 Kč na nákup hodinek.
Garant: Kateřina Žváček
Michaela Hofmanová
+420252252308
Po-Čt 9-19
Pá-So 9-16
info@helveti.cz
Produkt je zařazený do kategorií
Máte otázku? Zanechte nám komentář
Přidat dotaz