Prodej produktu byl ukončen → To nevadí, zkuste další podobné produkty v nabídce Helveti.
Pohon
Bateriový Quartz
Materiál pouzdra
Ocel
Materiál sklíčka
Safírové
Hmotnost
Vodotěsnost
100 m
Davosa Classic zaujmou každého muže, který si potrpí na jednoduchý, elegantní vzhled hodinek, jasnou čitelnost a kvalitní, švýcarský strojek.
Davosa Classic 163.463.15 jsou elegantní, společenské hodinky. Skvěle čitelný ciferník s datumovkou je chráněn safírovým sklíčkem. Hodinky jsou vyrobeny v celoocelovém provedení. O pohon hodinek se stará strojek Ronda 515. Hodinky jsou vodotěsné do 10 ATM.
Sdílíte-li s partnerkou smysl pro eleganci a zálibu v klasickém designu, je možné vytvořit set v kombinaci s dámským modelem Davosa Classic Quartz 168.569.15, který bude vhodným dárkem k výročí, nebo dalším neopakovatelným událostem.
Nejste si jisti velikostí?
Vytisknout vzory velikostí
(U tisku nastavte Měřítko: Výchozí)
| Určení | Pánské |
| Použití | Společenské |
| Původ | Švýcarské |
| Záruka | 5 roků |
| Vodotěsnost | 100 m |
| Pohon | Bateriový Quartz |
| Strojek | Ronda 515 |
| Přesnost chodu v sekundách | ±15 s / měsíc |
| Rozměr pouzdra | 39 mm |
| Výška pouzdra | 8 mm |
| Tvar pouzdra | Kulaté |
| Materiál pouzdra | Ušlechtilá ocel |
| Materiál sklíčka | Safírové |
| Číselník | Analogový |
| Barva číselníku | Bílá |
Víko na závit ![]() |
Ano |
| Materiál pásku | Ušlechtilá ocel |
| Barva náramku | Stříbrná |
| Datum | Ano |
| Funkce | Datum |
| Baterie | Ano |
Za správnost údajů ručíme. Našli jste chybu? Napište nám a získejte 200 Kč na nákup hodinek.
Garant: Kateřina Žváček
Martin Jasovský
+420252252308
Út-Čt 9-19
info@helveti.cz
Produkt je zařazený do kategorií
Máte otázku? Zanechte nám komentář
Přidat dotaz