Prodej produktu byl ukončen → To nevadí, zkuste další podobné produkty v nabídce Helveti.
Pohon
Bateriový Quartz
Materiál pouzdra
Ocel
Materiál sklíčka
Safírové
Hmotnost
Vodotěsnost
100 m
Davosa Classic Quartz jsou moderní, dámské hodinky z kolekce Heritage. Jsou skvělou volbou při výběru přehledných hodinek vhodných na každodenní nošení.
Davosa Classic Quartz 168.569.15 nabízí skvělé celoocelové zpracování. Ciferník hodinek chrání safírové sklíčko. Hodinky jsou vodotěsné do 10ATM.
Sdílíte-li s partnerem smysl pro eleganci a zálibu v klasickém designu, je možné vytvořit set v kombinaci s pánským modelem Davosa Classic 163.463.15, který bude vhodným dárkem k výročí, nebo dalším neopakovatelným událostem.
Nejste si jisti velikostí?
Vytisknout vzory velikostí
(U tisku nastavte Měřítko: Výchozí)
| Značka | Davosa |
| Určení | Dámské |
| Použití | Společenské |
| Původ | Švýcarské |
| Záruka | 5 roků |
| Vodotěsnost | 100 m |
| Pohon | Bateriový Quartz |
| Strojek | RONDA 763 |
| Přesnost chodu v sekundách | ±15 s / měsíc |
| Rozměr pouzdra | 28 mm |
| Výška pouzdra | 6,5 mm |
| Tvar pouzdra | Kulaté |
| Materiál pouzdra | Ušlechtilá ocel |
| Materiál sklíčka | Safírové |
| Číselník | Analogový |
| Barva číselníku | Bílá |
| Materiál pásku | Ušlechtilá ocel |
| Barva náramku | Stříbrná |
| Baterie | Ano |
Za správnost údajů ručíme. Našli jste chybu? Napište nám a získejte 200 Kč na nákup hodinek.
Garant: Kateřina Žváček
Martin Jasovský
+420252252308
Út-Čt 9-19
info@helveti.cz
Produkt je zařazený do kategorií
Švýcarská značka Davosa navazuje na tradiční řemeslnou výrobu hodinek a bohatou historii firmy Hasler & Co S.A., jejíž počátky se datují do roku 1881. Současná podoba značky vzniká ale až v roce 1993. Hodinky Davosa nabízí výborné zpracování, prvotřídní materiály a kvalitní švýcarské strojky a mezi zákazníky jsou ceněny především za zachování skvělého poměru cena – kvalita.
Recenze modelů a další zajímavosti o značce najdete také na blogu.
V portofoliu naleznete hodinky pro všechny příležitosti. Od sportovních kousků v „potápěčském“ designu až po decentní, společenské hodinky. Na výběr jsou jak mechanické, tak quartzové strojky. Davosa má zkrátka pro každého něco.
Helveti.cz je autorizovaným prodejcem a specialistou značky Davosa.
Informace o výrobci: DAVOSA Swiss, Bohle GmbH, Bunsenstraße 1a, 32052 Herford, Německo / info@davosa.com
Máte otázku? Zanechte nám komentář
Přidat dotaz
Ke každým hodinkám od nás dostanete dárek dle vlastního výběru. Dárky jsou odstupňované podle hodnoty objednávky.
Od 0 Kč = Čistící hadřík, který využijete na sklíčka hodinek, ale také na brýle.Od 2 500 Kč = Zkracovač tahů, náramek hodinek si upravíte přesně na ruku.
Od 3 500 Kč = Plátěná taška Helveti.
Od 4 000 Kč = Cestovní pouzdro Donut.
Od 10 000 Kč = Kuličkové pero Parker.
Od 15 000 Kč = nůž Mikov.
Od 25 000 Kč = Nůž Victorinox Waiter s 9 funkcemi.
Od 35 000 Kč = Kožené cestovní pouzdro (na 2 hodinky).
Od 40 000 Kč = Rolovací kožené cestovní pouzdro, ochrání až 3 hodinky.
Od 50 000 Kč = Kožené cestovní pouzdro (na 3 hodinky).
Od 70 000 Kč = MultiTool Leatherman REV 832130.
Od 100 000 Kč = Dřevěný box na hodinky Helveti.
Od 150 000 Kč = Natahovač Helveti černý.
A k tomu navíc 5letá záruka (podmínky prodloužené záruky zde) a doprava zdarma (od 3 000,-).
Pozn.: Dárky slouží pro internetové objednávky. Na prodejně je nenabízíme.
Dárky si můžete prohlédnout zde: