Prodej produktu byl ukončen → To nevadí, zkuste další podobné produkty v nabídce Helveti.
Pohon
Automatický
Materiál pouzdra
Ocel
Materiál sklíčka
Safírové
Hmotnost
Vodotěsnost
30 m
Společenské pánské hodinky EDOX Les Bémonts Automatic Open Heart 85021-37RM-AIR spadají do řady Les Bémonts. Nabízí nadčasový a elegantní design, díky kterému jsou ideálním doplňkem pro každodenní nošení. Jsou výbornou volbou, pokud hledáte spolehlivé hodinky za rozumnou cenu.
Hodinky EDOX Les Bémonts Automatic Open Heart 85021-37RM-AIR jsou poháněny švýcarským mechanickým strojkem s automatickým nátahem Sellita SW200. Osazen je 26 kameny, pracuje na frekvenci 28 800 polokmitů za hodinu a rezerva nátahu činí klasických 42 hodin. Strojek disponuje i funkcí hackingu a možností manuálního nátahu.
Nepřehlédnutelným prvkem je vedle výrazného stříbrného číselníku také průhled na strojek.
Pouzdro hodinek je vyrobeno z kvalitní ušlechtilé oceli s PVD úpravou povrchu v barvě růžového zlata, na ruce jej drží ocelové náramek se stejnou PVD úpravou povrchu. Stříbrný číselník chrání safírové sklíčko, jež je odolné vůči jakémukoliv poškrábání. Vodotěsnost tohoto modelu je 30 m, hodinky tak základní styk s vodou jako mytí rukou. Průměr pouzdra činí 42 mm, hodinky tak dobře sednou na většinu pánských zápěstí.
Nejste si jisti velikostí?
Vytisknout vzory velikostí
(U tisku nastavte Měřítko: Výchozí)
| Značka | Edox |
| Určení | Pánské |
| Použití | Společenské |
| Původ | Švýcarské |
| Záruka | 5 roků |
| Vodotěsnost | 30 m |
| Pohon | Automatický |
| Strojek | Sellita SW200 |
| Přesnost chodu v sekundách | ±15 s / den |
Rezerva chodu ![]() |
42 hodin |
| Rozměr pouzdra | 42 mm |
| Výška pouzdra | 9 mm |
| Tvar pouzdra | Kulaté |
| Materiál pouzdra | Ušlechtilá ocel s PVD úpravou |
| Materiál sklíčka | Safírové |
| Číselník | Analogový |
| Barva číselníku | Stříbrná |
Průhledné zadní víko ![]() |
Ano |
| Materiál pásku | Ušlechtilá ocel s PVD úpravou |
Spona ![]() |
Motýlová spona |
| Šířka pásku | 22 mm |
| Barva náramku | Růžové zlato |
| Datum | Ne |
| Funkce | Bez datumovky |
Luminiscence ![]() |
Ne |
| Další funkce | Průhled skrz ciferník |
Za správnost údajů ručíme. Našli jste chybu? Napište nám a získejte 200 Kč na nákup hodinek.
Garant: Kateřina Žváček
Patrik Zdvíhal
+420252252308
Út-Čt 9-19
info@helveti.cz
Produkt je zařazený do kategorií
EDOX patří k nejrychleji rostoucím švýcarským hodinářským společnostem v cenové hladině od 10.000 do 100.000 Kč. V roce 2024 slaví odivuhodné 140. výročí založení. „Naším cílem je stát se jednou z top 3 švýcarských hodinářských značek této cenové kategorie.“
Recenze modelů a další zajímavosti o značce najdete také na blogu.
EDOX si buduje trvalé jméno v oblasti sportovní časomíry jako "časomíra mistrů". EDOX je nezávislá švýcarská značka hodinek, která je převážně zaměřená na sportovní modely ve střední a vyšší cenové hladině. Nabízí celou řadu zajímavých modelů zaměřených na klientelu s vyšší kupní silou a citem pro kvalitu.
Hodinky EDOX nesou prestižní Swiss Made logo, důležitou a právně chráněnou známku potvrzující kvalitu luxusních švýcarských hodinek. Od roku 1884 jsou hodinky EDOX ručně sestavovány šikovnými hodináři ve švýcarské Juře, oblasti, která je celosvětově proslulá svým hodinářským uměním.
Více o značce se dozvíte v článku Nová značka v Helveti: Hodinky Edox – časomíra od mistrů hodinářů
Informace o výrobci: Montres Edox et Vista SA, La Sagne au Droz 18, 2714 Les Genevez JU, Švýcarsko / info@edox.ch
Máte otázku? Zanechte nám komentář
Přidat dotaz
Ke každým hodinkám od nás dostanete dárek dle vlastního výběru. Dárky jsou odstupňované podle hodnoty objednávky.
Od 0 Kč = Čistící hadřík, který využijete na sklíčka hodinek, ale také na brýle.Od 2 500 Kč = Zkracovač tahů, náramek hodinek si upravíte přesně na ruku.
Od 3 500 Kč = Plátěná taška Helveti.
Od 4 000 Kč = Cestovní pouzdro Donut.
Od 10 000 Kč = Kuličkové pero Parker.
Od 15 000 Kč = nůž Mikov.
Od 25 000 Kč = Nůž Victorinox Waiter s 9 funkcemi.
Od 35 000 Kč = Kožené cestovní pouzdro (na 2 hodinky).
Od 40 000 Kč = Rolovací kožené cestovní pouzdro, ochrání až 3 hodinky.
Od 50 000 Kč = Kožené cestovní pouzdro (na 3 hodinky).
Od 70 000 Kč = MultiTool Leatherman REV 832130.
Od 100 000 Kč = Dřevěný box na hodinky Helveti.
Od 150 000 Kč = Natahovač Helveti černý.
A k tomu navíc 5letá záruka (podmínky prodloužené záruky zde) a doprava zdarma (od 3 000,-).
Pozn.: Dárky slouží pro internetové objednávky. Na prodejně je nenabízíme.
Dárky si můžete prohlédnout zde: