Prodej produktu byl ukončen → To nevadí, zkuste další podobné produkty v nabídce Helveti.
Pohon
Bateriový Quartz
Materiál pouzdra
Ocel
Materiál sklíčka
Minerál K1
Hmotnost
53 g
Vodotěsnost
50 m
Hodinky Iron Annie 2130-2 inspirované uměleckým stylem Bauhaus z vás udělají opravdového gentlemana. Jejich uhlazený design se skvěle hodí k obleku i volnočasovému oblečení.
Do ocelového pouzdra je vložen černý ciferník s datumovkou na pozici třetí hodiny a mimostřednou vteřinovkou. Ciferník chrání tvrzené minerální sklíčko. Na eleganci dodává hodinkám také kožený řemínek černé barvy. Vsaďte na klasiku a pořiďte si doplněk, který nikdy nevyjde z módy.
Hodinky disponují vodotěsností 50M zvládnou tedy běžnou vlhkost či mytí rukou.
Nejste si jisti velikostí?
Vytisknout vzory velikostí
(U tisku nastavte Měřítko: Výchozí)
| Značka | Iron Annie |
| Určení | Pánské |
| Použití | Společenské |
| Původ | Německé |
| Záruka | 5 roků |
| Vodotěsnost | 50 m |
| Hmotnost | 53 g |
| Pohon | Bateriový Quartz |
| Strojek | Ronda 6004.D |
| Přesnost chodu v sekundách | -10/+20 s / měsíc |
| Rozměr pouzdra | 41 mm |
| Výška pouzdra | 10 mm |
| Tvar pouzdra | Kulaté |
| Materiál pouzdra | Ušlechtilá ocel |
| Materiál sklíčka | Minerál K1 |
| Číselník | Analogový |
| Barva číselníku | Černá |
Průhledné zadní víko ![]() |
Ne |
| Materiál pásku | Kůže |
| Barva náramku | Černá |
Rychlostěžejky ![]() |
ne |
| Datum | Ano |
| Funkce | Datum |
| Baterie | Ano |
Luminiscence ![]() |
Ne |
Za správnost údajů ručíme. Našli jste chybu? Napište nám a získejte 200 Kč na nákup hodinek.
Garant: Kateřina Žváček
Michaela Hofmanová
+420252252308
Út-Čt 9-19
info@helveti.cz
Produkt je zařazený do kategorií
Značka Iron Annie je vzpomínkou na letoun JU52 s registrací D-AQUI, známý letoun, který jeden Američan láskyplně přejmenoval na „Iron Annie“. Stejně jako jejich legendární vzor jsou všechny hodinky Iron Annie symbolem robustnosti, spolehlivosti, technických inovací, vysoké kvality a výrazného designu.
Modely zaujmou sofistikovaným, osobitým designem při vynikajícím poměru ceny a výkonu a vysoké kvalitě výrobků. Všechny hodinky této značky jsou vyráběny vysoce kvalifikovanými hodináři v Německu.
Máte otázku? Zanechte nám komentář
Přidat dotaz
Ke každým hodinkám od nás dostanete dárek dle vlastního výběru. Dárky jsou odstupňované podle hodnoty objednávky.
Od 0 Kč = Čistící hadřík, který využijete na sklíčka hodinek, ale také na brýle.Od 2 500 Kč = Zkracovač tahů, náramek hodinek si upravíte přesně na ruku.
Od 3 500 Kč = Plátěná taška Helveti.
Od 4 000 Kč = Cestovní pouzdro Donut.
Od 10 000 Kč = Kuličkové pero Parker.
Od 15 000 Kč = nůž Mikov.
Od 25 000 Kč = Nůž Victorinox Waiter s 9 funkcemi.
Od 35 000 Kč = Kožené cestovní pouzdro (na 2 hodinky).
Od 40 000 Kč = Rolovací kožené cestovní pouzdro, ochrání až 3 hodinky.
Od 50 000 Kč = Kožené cestovní pouzdro (na 3 hodinky).
Od 70 000 Kč = MultiTool Leatherman REV 832130.
Od 100 000 Kč = Dřevěný box na hodinky Helveti.
Od 150 000 Kč = Natahovač Helveti černý.
A k tomu navíc 5letá záruka (podmínky prodloužené záruky zde) a doprava zdarma (od 3 000,-).
Pozn.: Dárky slouží pro internetové objednávky. Na prodejně je nenabízíme.
Dárky si můžete prohlédnout zde: