Prodej produktu byl ukončen → To nevadí, zkuste další podobné produkty v nabídce Helveti.
Pohon
Automatický
Materiál pouzdra
Ocel
Materiál sklíčka
Minerál K1
Hmotnost
43 g
Vodotěsnost
50 m
Hodinky Iron Annie F13 Tempelhof 5664-2 z modelové řady F13 Tempelhof nabízí tradiční, přehledně zpracovaný sportovně elegantní číselník. Ocení jej především milovníci leteckých hodinek, model je ideální volbou pro každodenní nošení.
Celá kolekce Iron Annie F13 Tempelhof je vhodná nejen pro piloty, ale pro všechny muže, kteří si váží času.
Hodinky Iron Annie 5664-2 pohání automatický strojek, který je vybaven funkcí ukazatele data na pozici 3. hodiny.
Nadčasový a přehledností vynikající číselník nese klasické číslice na hodinových pozicích. Celkový dojem dotváří vhodně zvolené ručky s luminiscencí. Luminiscenční nátěr je také na číslicích, pro lepší čitelnost času i za zhoršených světelných podmínek.
Ocelové pouzdro hodinek doplňuje černý kožený řemínek té nejvyšší kvality. Číselník je chráněn tvrzeným minerálním sklem. S průměrem pouzdra 42 mm se řadí mezi středně velké pánské hodinky. Vodotěsnost hodinek je 5 ATM.
Nejste si jisti velikostí?
Vytisknout vzory velikostí
(U tisku nastavte Měřítko: Výchozí)
| Určení | Pánské |
| Použití | Letecké, Sportovní |
| Původ | Německé |
| Záruka | 5 roků |
| Vodotěsnost | 50 m |
| Hmotnost | 43 g |
| Pohon | Automatický |
| Přesnost chodu v sekundách | ±20 s / den |
| Rozměr pouzdra | 42 mm |
| Výška pouzdra | 10 mm |
| Tvar pouzdra | Kulaté |
| Materiál pouzdra | Ušlechtilá ocel |
| Materiál sklíčka | Minerál K1 |
| Číselník | Analogový |
| Barva číselníku | Černá |
Průhledné zadní víko ![]() |
Ano |
| Materiál pásku | Kůže |
Spona ![]() |
Trnová |
| Šířka pásku | 22 mm |
| Barva náramku | Hnědá |
| Datum | Ano |
Tachymetr ![]() |
Ano |
| Funkce | Datum, Tachymetr |
Luminiscence ![]() |
Ručičky a číslice |
Za správnost údajů ručíme. Našli jste chybu? Napište nám a získejte 200 Kč na nákup hodinek.
Garant: Kateřina Žváček
Michaela Hofmanová
+420252252308
Út-Čt 9-19
info@helveti.cz
Produkt je zařazený do kategorií
Máte otázku? Zanechte nám komentář
Přidat dotaz