Prodej produktu byl ukončen → To nevadí, zkuste další podobné produkty v nabídce Helveti.
Luxusní plnicí pera značky Waterman z kolekce Carène v sobě kombinují eleganci, prvotřídní materiály a vysokou odolnost. Nadchnou tedy především uživatele, kteří si zakládají na vytříbeném vkusu a osobitosti psaného písma.
Tělo i víčko pera je vyrobené z mosazi, pokryto černým lakem a zdobené vlnkovou rytinou pokovenou zlatem. Detaily jsou pokovené 23 karátovým zlatem, zatímco hrot pera je vyrobený z 18 karátového zlata o ryzosti 750/1000, díky čemuž pero hravě obstojí u všech uživatelů zakládajících si na preciznosti a výraznosti písma. Každý z modelů Carène je živým důkazem originality této kolekce a díky možnosti volby mezi klasickým inkoustovým plněním a náplní ve formě bombiček navíc poskytuje uživateli maximální komfort při psaní.
Vyrábí se varianty:
Dodáváno v elegantní dárkové krabičce.
Gravírování: Na některá pera je možné laserem vygravírovat jméno, monogram či logo. V případě zájmu o gravírování se na nás neváhejte obrátit buď telefonicky nebo emailem.
Typy hrotů:

| Záruka | 5 roků |
| Typ pera | Plnicí pero |
| Barva pera | Černá, Žlutá |
| Typ plnění | Bombička, Konvertor |
| Materiál pera | Mosaz, Zlato |
| Materiál hrotu | Zlato |
| Šířka | 9 cm |
| Výška | 18.5 cm |
| Délka | 4.8 cm |
Za správnost údajů ručíme. Našli jste chybu? Napište nám a získejte 200 Kč na nákup hodinek.
Garant: Kateřina Žváček
František Žváček
+420252252308
Út-Čt 9-19
Pá-So 9-16
info@helveti.cz
Produkt je zařazený do kategorií
Máte otázku? Zanechte nám komentář
Přidat dotaz