| Pohon | Automatický |
| Materiál pouzdra | Ocel |
| Materiál sklíčka | Hardlex |
| Hmotnost | |
| Vodotěsnost | 50 m |
od 148 Kč měsíčně • Spočítat splátky Porovnat Dotaz
Zobrazit další produkty značky
Pohon
Automatický
Materiál pouzdra
Ocel
Materiál sklíčka
Hardlex
Hmotnost
Vodotěsnost
50 m
Náramkové hodinky Seiko SNKE01K1 patří do velmi populární řady Seiko 5, mechanických hodinek menších rozměrů s nepřekonatelnou cenou. V celoocelovém provedení jsou skvělou volbou, pokud hledáte sportovně elegantní mechanické hodinky a líbí se vám klasický vzhled hodinek Seiko.
Model Seiko SNKE01K1 pohání léty prověřený mechanický strojek 7S26 s automatickým nátahem a rezervou chodu až 41 hodin. Černý číselník, působící kovovým vzhledem, s vyobrazením dne a data na pozici třetí hodiny, chrání tvrzené minerální sklíčko Hardlex. Ocelové pouzdro v kombinaci s ocelovým náramkem přidává hodinkám na univerzálnosti a praktičnosti. Předností hodinek je skvělá přehlednost daná použitím výrazných indexů a ruček. Ručky a body u indexů na hodinových pozicích jsou navíc opatřeny vrstvou luminiscence. Vodotěsnost tohoto modelu je 50 m, hodinky tak snesou kontakt s vodou při mytí rukou a dešti, zvládnou i občasné sprchování. Díky průměru pouzdra 37 mm jsou řazeny mezi menší hodinky, které mohou být vhodné nejen pro pány, ale i dámy.
Nejste si jisti velikostí?
Vytisknout vzory velikostí
(U tisku nastavte Měřítko: Výchozí)
| Značka | Seiko |
| Určení | Pánské, Dámské, Unisex |
| Použití | Sportovní, Společenské |
| Původ | Japonské |
| Záruka | 5 roků |
| Vodotěsnost | 50 m |
| Pohon | Automatický |
| Strojek | 7S26 |
| Přesnost chodu v sekundách | ±30 s / den |
Rezerva chodu ![]() |
40 hodin |
| Rozměr pouzdra | 37 mm |
| Výška pouzdra | 11,5 mm |
| Tvar pouzdra | Kulaté |
| Materiál pouzdra | Ušlechtilá ocel |
| Barva pouzdra | Stříbrné |
| Materiál sklíčka | Hardlex |
| Číselník | Analogový |
| Barva číselníku | Černá |
Průhledné zadní víko ![]() |
Ano |
Víko na závit ![]() |
Ano |
| Materiál pásku | Ušlechtilá ocel |
Spona ![]() |
Ano |
| Barva náramku | Stříbrná |
| Datum | Ano |
Otočná luneta ![]() |
Ne |
Ukazatel dne v týdnu ![]() |
Ano |
| Funkce | Datum, Den v týdnu |
Luminiscence ![]() |
Ručičky a body |
Za správnost údajů ručíme. Našli jste chybu? Napište nám a získejte 200 Kč na nákup hodinek.
Garant: Kateřina Žváček
Darina Vokrojová
+420252252308
Po-Čt 9-19
Pá-So 9-16
info@helveti.cz
Produkt je zařazený do kategorií
Dámské automatické hodinky Dámské nejprodávanější hodinky Dámské ocelové hodinky Dámské společenské hodinky Pánské automatické hodinky Pánské nejprodávanější hodinky Pánské ocelové hodinky Pánské společenské hodinky Seiko 5 Seiko 5 Seiko 5 Dámské hodinky do 5000 Kč Dámské japonské hodinky Dámské sportovní hodinky Dámské stříbrné hodinky Pánské hodinky do 5000 Kč Pánské hodinky s datem Pánské japonské hodinky Pánské sportovní hodinky Pánské stříbrné hodinky Dámské hodinky do 10000 Kč Pánské černé hodinky Pánské hodinky do 10000 Kč Dámské mechanické hodinky Pánské mechanické hodinky Unisex hodinky Dámské hodinky s datem Pánské hodinky Seiko Dámské hodinky s ocelovým náramkem Dámské hodinky Seiko Pánské hodinky s ocelovým náramkem Dámské hodinky s minerálním sklíčkem Pánské hodinky s minerálním sklíčkem Seiko
Historie značky Seiko sahá svou až do roku 1881. Tyto japonské hodinky doslova změnily svými patenty svět hodinařiny a vděčíme jim za neuvěřitelný pokrok. Quartzové hodinky Seiko Astron způsobily revoluci a staly se standardem pro ostatní značky. Společnost Seiko osazuje své hodinky strojky vlastní výroby a vyrábí si také své baterie. Firma je také sponzorem mistrovství světa, olympiád a jiných akcí díky čemuž má velkou oblibu mezi sportovci.
Recenze modelů a další zajímavosti o značce najdete také na blogu.
Seiko už dlouhá léta patří mezi absolutní světové špičky v hodinářském průmyslu. Se svým mottem "inovace a elegance" tak přináší pokrokovou technologii v dokonalém provedení. Mezi pyšné majitele Seiko hodinek patří například Novak Djokovic a Darya Klishina, nosil je také herec Sean Connery.
Helveti.cz je autorizovaným prodejcem a specialistou značky Seiko.
Informace o výrobci: Seiko Group Corporation, 26-1, Ginza 1-Chome, Chuo-ku, Tokyo, Japonsko / +81-3-3564-2111
Máte otázku? Zanechte nám komentář
Přidat dotaz
1 → Zkontrolujeme, vyčistíme a nastavíme
Ověříme funkčnost, nastavíme čas, datum a hodiny pečlivě vyčistíme.
2 → Pečlivě zabalíme do bublinek
Aby se hodinky neměly šanci poškodit. Používáme speciální vakuové polštářky.
3 → Pojistíme proti poškození u dopravce
Pro jistotu hodinky pojistíme proti rozbití, není se tak čeho bát.
Ke každým hodinkám od nás dostanete dárek dle vlastního výběru. Dárky jsou odstupňované podle hodnoty objednávky.
Od 0 Kč = Čistící hadřík, který využijete na sklíčka hodinek, ale také na brýle.Od 2 500 Kč = Zkracovač tahů, náramek hodinek si upravíte přesně na ruku.
Od 3 500 Kč = Plátěná taška Helveti nebo Cestovní pouzdro Donut.
Od 10 000 Kč = Kuličkové pero Parker.
Od 15 000 Kč = nůž Mikov.
Od 25 000 Kč = Nůž Victorinox Waiter s 9 funkcemi.
Od 35 000 Kč = Kožené cestovní pouzdro (na 2 hodinky).
Od 40 000 Kč = Rolovací kožené cestovní pouzdro, ochrání až 3 hodinky.
Od 50 000 Kč = Kožené cestovní pouzdro (na 3 hodinky).
Od 70 000 Kč = MultiTool Leatherman REV 832130.
Od 100 000 Kč = Dřevěný box na hodinky Helveti.
Od 150 000 Kč = Natahovač Helveti černý.
A k tomu navíc 5letá záruka (podmínky prodloužené záruky zde) a doprava zdarma (od 3 000,-).
Pozn.: Dárky slouží pro internetové objednávky. Na prodejně je nenabízíme.
Dárky si můžete prohlédnout zde: