98%
zákazníků doporučuje

Jak balíme hodinky

Jak balíme hodinkyHodinky nejsou zrovna levné zboží a vyžadují tak speciální zacházení. Abychom vás přesvědčili, že v Helveti balíme hodinky opravdu precizně, celý proces jsme pro vás natočili na video.

Dozvíte se: co je součástí balení, jak se k hodinkám chováme, jak hodinky balíme a že vše trvá jenom pár minut (dnes objednáte a už zítra nosíte). 

Vše s ohledem na životní prostředí! A hlavně, poštovné a balné máte u nás zcela zdarma!

Video: Jak balíme hodinky

1. Kontrola a nastavení

Před samotným balením pečlivě zkontrolujeme stav hodinek, nastavíme je a před uložením do krabičky přeleštíme.

Balíme hodinky v Helveti.cz

2. Originální krabička se záručním listem

Hodinky k vám putují v originální krabičce dané značky s vyplněným oficiálním záručním listem (platným pro ČR a svět), českými návody a garančními kartami (jsou-li na hodinkách například diamanty).

Balíme hodinky v Helveti.cz

3. Krabici vyplníme až po okraj

Originální krabičku s hodinkami pak vložíme do balící tvrzené kartónové krabice, kterou vysypeme výplní a to dosti pevně, aby nedocházelo k otřesům. Samotná kartonová krabice je z třívrstvé lepenky, díky tomu je velmi silná a udrží na sobě několik desítek kilogramů (dopravci balíky pokládají na sebe). Jedná se o ekologický materiál (jak krabice, tak výplň).

Balíme hodinky v Helveti.cz

4. Dárky a dokumenty

K hodinkám přidáme dárky (bloček nebo mikro hadřík), fakturu a děkovný dopis.

Balíme hodinky v Helveti.cz

5. Upevnit, zalepit a předáváme dopravci

Vše ještě upevníme bublinkovou fólií a krabici zalepíme páskou s našim logem*. Doplníme nálepku "křehké", aby se k zásilce přepravci chovali adekvátně. Pak už jenom nalepíme štítek pro dopravce a hodinky můžou putovat za svým novým majitelem. 

Do e-mailu vám pošleme sledovací kód zásilky, abyste mohli online zjistit, kde se hodinky právě nacházejí.

* Pokud mají být hodinky překvapením a bojíte se odhalení, neváhejte a napište nám to do poznámky k objednávce. Použijeme běžnou pásku bez potisku.

Balíme hodinky v Helveti.cz

6. S rychlostí blesku!

To vše stíháme u skladových hodinek do 24 hodin. To znamená, že když dnes (do 12:00) objednáte, tak druhý den hodinky již nosíte na svém zápěstí.

Pro naše zákazníky děláme maximum! Protože hodinky jsou radost a my našim zákazníkům rádi děláme radost!

Záruky a výhody

  • Váš balík je pojištěný
  • Poštovné a balné je zcela zdarma
  • Posíláme pouze originální hodinky s veškerým příslušenstvím (záruční list pro ČR a svět, český návod, originální krabička)
  • Posíláme ihned, druhý den máte hodinky na ruce
  • Máte až 90 dní na vrácení 
  • K hodinkám 5letá záruka a 1letá garance hodinek

Na planetě nám záleží

Balíme s ohledem na životní prostředíSnažíme se maximálně snižovat náš dopad na životní prostředí. Proto balíme pouze do ekologických obalových materiálů a používáme eko výplně. A pokud je to možné, recyklujeme i přijaté balící materiály. Proto se prosím nedivte, kdyby vám přišla zásilka od nás a pod naší reklamní lepenkou se nacházela ještě nějaká jiná. Pouze tak šetříme stromy a planetu :) 

Kam dál?0 hodinky v porovnání Zobrazit

Nic nenalezeno