100%
zákazníků doporučuje

Videoprohlídka hodinek

Videa hodinekChceme vám v této době usnadnit koupi hodinek co nejvíce. Jak všichni víme, často je rozhodujícím momentem při koupi hodinek možnost si je osobně prohlédnout. Pokud to z nějakého důvodu není možné, připravili jsme pro vás novou službu – možnost si hodinky prohlédnout skrze videohovor.

Videoprohlídku hodinek s vámi můžeme realizovat skrze 4 nejznámější aplikace a to WhatsApp, Skype, Facetime nebo Hangouts. Stačí nás kontaktovat o jaký model hodinek máte zájem a domluvíme se na termínu.

Rádi vám hodinky předvedeme před kamerou

Jak tedy postupovat?

  1. Napište si kontakty. Kontaktujte nás buď telefonicky na čísle 774 272 737 nebo 774 744 763 nebo na email info@helveti.cz.
  2. Vyberte si hodinky. Stačí nám říci, o které hodinky máte zájem, a domluvíme se na termínu videoprohlídce. Pro snadnější domluvu je nejlepší mít připravené referenční číslo hodinek.
  3. Zvolte si aplikaci. Videoprohlídku hodinek realizujeme prostřednictvím čtyř nejběžněji užívaných telefonních aplikací: WhatsApp, Facetime, Skype a Hangouts. Výběr aplikace bude záležet pouze na vás, podle toho, která vám nejlépe vyhovuje.
  4. Už si voláme. V domluvený termín se spojíme a videoprohlídka může začít :)

Videa hodinek

Náš tým pro vás natáčí videa hodinek, aby bylo jejich vybírání a porovnávání ještě jednodušší. Videa hodinek najdete u detailu jednotlivých modelů v záložce video.

Záložka po kliknutí otevře videa k prohlédnutí

Nemáme video vašich hodinek?

Rádi vám video hodinek na přání natočíme a kompletně hodinky také detailně nafotíme. Napište nám tedy prosím, o které hodinky byste měli zájem a my jej v co nejkratším čase natočíme, sestříháme a nahrajeme na náš e-shop / Youtube.

Všechna videa jsou pak k shlédnutí v našem YouTube kanálu.

Máte tip na video? Napište nám o něm.

Ukázka videa

Kam dál0 hodinky v porovnání Zobrazit

Nic nenalezeno